Контакти
 

Україна, м. Київ

 

тел: + 380 (44) 332 46 26

моб: + 380 (50) 526 46 26 


E-mail: infogeoteplo.com.ua 


Пн-Пт: с 09:00 до 19:00

Сб: с 10:00 до 17:00

 

       Каталог теплових насосів

          У даному розділі пропонуємо вам ознайомитися з каталогом продукції компаній які є передовими виробниками теплових насосів . Компанії зарекомендували себе в цій області своїми інноваційними розробками.

          Подаються нашою компанією виробники теплових насосів імєєют величезний досвід у виробництві, вузькоспеціалізовані компанії працюють на ринку більше 30 років . На сьогоднішній день мають найкращі показники.

          З питань консультацій і отримання більш детальної інформації прохання звертатися за телефонами в розділі Контакти.

          Наша компанія пропонує теплові насоси від 2 до 1 000 кВт для опалення, охолодження і гарячого водопостачання з інтеграцією в різні системи опалення, як нові, так і вже існуючі.

          Ви можете підібрати теплові насоси з будь-яким з джерел тепла, як для нових будівель, так і для існуючих, а також для модернізації опалення, де необхідна температура теплоносія 650С.

          Високоефективні теплові насоси з прямим геообменом і не тільки, які можуть також працювати і на охолодження, компактні теплові насоси"Combi Universal", а так само теплові насоси типу "Повітря - Вода" виступають як ідеальне рішення для теплопостачання будь-яких будинків, котеджів і будинків, вілл і дач. Для будь-яких зі своїх потреб Ви можете підібрати собі тепловий насос. Навіть для великих об'єктів, таких як офісні будівлі, торгові та логістичні центри, готелі, спортивно-оздоровчі комплекси, кафе і ресторани, виробничі комплекси, промисловість і т.д - скрізь можна застосувати тепловий насос. 
  
 
 Докладніше >>>  Докладніше >>>

          Наші фахівці виконають для Вас проектування, виготовлення і поставку обладнання, проведуть монтажні та пуско-налагоджувальні роботи, а також введення обладнання в експлуатацію. Наша компанія пропонує Вам гарантійне та післягарантійне обслуговування своєї продукції; ремонт, настроювання і сервісне обслуговування продукції представлених виробників; постійну технічну підтримку, кваліфіковані технічні консультації.


 

Вибираючи тепловий насос, зверніть увагу на його показники,

а саме на його теплову потужність при показниках теплового джерела

на входе 0оС і температури води на виході +50оС

S0 / W50