Компанія ТОВ "ГЕОТЕПЛО" працює на ринку енергозберігаючого обладнання України з 2007 року.

 

          Ми пропонуємо своїм клієнтам повний комплекс послуг зі створення комфортних умов вдома або в офісі. Наше підприємство є імпортером устаткування, а також займається проектуванням, підбором, його постачанням і установкою на об'єкти, проведенням монтажних і пусконалагоджувальних робіт. У нашій компетенції розробка енергозберігаючих технологічних систем, а також систем опалення та гарячого водопостачання, вентиляції на базі теплових насосів.

 

          На основі енергозберігаючих технологій і теплових насосів наші фахівці виконають проекти системи опалення, вентиляції, кондиціювання, гарячого водопостачання та нагрівання води для будинків і басейнів, різних будівель і споруд.

 

          В даний час компанія "ГЕОТЕПЛО" представляє на ринку України провідних світових лідерів у виробництві теплових насосів, а так само є системним партнером та офіційним представником відомого європейського виробника теплових насосів і лідера компанії OCHSNER.

 

          Наші фахівці пройшли навчання в Австрії і отримали відповідний сертифікат на проектування систем опалення та проведення пусконалагоджувальних робіт теплових насосів фірми OCHSNER. Звернувшись до нашої компанії з питання енергозбереження, ви зможете отримати в кінцевому результаті систему, що дозволяє Вам істотно заощадити, мінімізувати експлуатаційні витрати на опалення та ГВП, або відчутно знизити собівартість продукції та послуг на Вашому виробництві або підприємстві.

 

Наша компанія виконує наступні види робіт:

  • комплексна оцінка енергозбереження об'єкта з метою виявлення можливості та економічної доцільності впровадження енергозберігаючих технологій;
  • розробка проектів енергозберігаючих систем опалення, вентиляції, кондиціювання, ГВП із застосуванням утилізації тепла від можливих джерел;
  • постачання і монтаж енергозберігаючого обладнання (теплонасоси, геліосистеми, сонячні колектора и др.);
  • розрахунок, проектування та будівництво геотермальних полів (в т.ч. і для сторонніх компаній), буріння свердловин;
  • проведення пуско-налагоджувальних і монтажних робіт з впровадження енергозберігаючих систем, монтаж та шеф-монтаж;
  • гарантійне та сервісне обслуговування встановленого обладнання

         Выставка «Фасад IN DESIGN», в городе Днепропетровске.

          4-7 октября 2011 г. в Днепропетровске в Ледовом дворце прошла 22-я Национальная выставка энергоэффективного строительства и дизайна «ФАСАД IN DESIGN - 2011».

Выставка прошла при поддержке: Министерства регионального развития и строительства Украины, Днепропетровской областной государственной администрации.

Детальніше...
 

       Выставка "Аква-Терм Киев 2012", город Киев

          В Киеве 15-18 мая 2012 года прошла XIV международная выставка «Аква-Терм Киев 2012». «Aqua-Therm Kiev 2012» - одна из крупнейшик выставок в странах СНГ и значительное международное событие года на рынке водоснабжения, вентиляции, кондиционирования, отопления, сантехники, бассейнов и возобновляемой энергетики в СНГ. Выставка Акватерм 2012 состоялась в Международном выставочном центре (Броварской проспекте 15, Киев).

Детальніше...
 

       Выставка "ЭНЕРГОПРОМ - 2012", город Днепропетровск

          В Днепропетровске, с 4 по 6 апреля 2012 года прошла выставка «Энергопром – 2012», посвященная энергосберегающим технологиям. 12-я Национальная выставка энергоэффективности, энергосбережения и электротехники собрала под своим патронатом большое количество компаний и организаций, которые, так или иначе, имеют отношение к данной тематике.

Детальніше...
 

     Тепловой насос типа "воздух-вода" в городе Днепропетровске.

 

          Установка теплового насоса типа "Воздух-Вода" на одном из промышленных предприятий города. Стояла задача обогреть здание лаборатории общей площадью порядка 400 м2 производственного предприяти "Рекуперация свинца".  Лаборатория с тепловой нагрузкой около 28 кВт имеет смежную стену со  стенами цеха, где осуществляется плавка и переработка бывших в употреблении аккумуляторов.

Детальніше...
 

       Выставка «ЭНЕРГОПРОМ-2011», г.Днепропетровск

          С 13 по 15 сентября 2011 года в Ледовом дворце г. Днепропетровска состоялась 11-я Национальная выставка энергоэффективности, энергосбережения и электротехники "ЭНЕРГОПРОМ — 2011".

Выставка прошла под патронатом Днепропетровской областной государственной администрации, Днепропетровского областного совета и Фонда Восточная Европа.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2