Ваша система опалення
 
 Контакти
 

Україна, м. Київ

 

тел: + 380 (44) 332 46 26

моб: + 380 (50) 526 46 26 


E-mail: infogeoteplo.com.ua 


Пн-Пт: с 09:00 до 19:00

Сб: с 10:00 до 17:00

 

Тепловий насос - це крок у майбутнє незалежної енергетики!

   Теплові насоси на сьогоднішній день є прогресивним технологічним устаткуванням, здатним витягувати енергію з поновлюваних природних джерел. Працездатність даних систем базується на наявності низькопотенціального тепла в землі, повітрі, грунтових водах і водоймах, яке потім перетворять в високопотенційне, здатне обігріти будівлі і нагріти воду.


"Якщо ви не можете виміряти його, ви не можете поліпшити його." -
Лорд Кельвин


Ви ніколи не замислювалися над тим скільки ж Вам буде коштувати, якщо залишити ваш телевізор на весь день включеним?
А як щодо вашого кондиціонера, включеного на 1 градус прохолодніше? Або ж газового котла, який став витрачати набагато більше газу? А скільки електроенергії споживає електрокотел або електрообігрівач ? Чи є Ваша сім'я більш економною і менш марнотратною, ніж ваші сусіди чи друзі?


Типи і види теплових насосів


 

Що таке тепловий насос?

тепловий насос, теплові насоси          Традиційні джерела енергії вимагають великих фінансових витрат, при цьому вони близькі до виснаження. У нас немає іншого вибору, і ми змушені шукати нові джерела для теплової енергії. Одним з найбільш унікальних джерел на сьогодні є тепловий насос. Альтернативні джерела енергії та теплопостачання - теплові насоси , відомі вже давно - це екологічно чистий і економічний спосіб обігріву будинку.

Детальніше...
 

Тепловий насос - вигідно!

вигода теплових насосів ціна вартість     Так-так, вам не здалося, тепловий насос відмінно окупається. Звичайно це відбувається протягом трьох - п'яти сезонів. А в майбутньому цей період, у міру зростання цін на традиційні джерела тепла і зниження ціни на теплові насоси, тільки скоротиться! Ресурси природного газу майже близькі до виснаження, і ми не завжди зможемо користуватися саме їм, щоб уберегти себе від проблем краще заздалегідь потурбуватися про те, як ви будете опалювати свій дiм.

Детальніше...
 

Встановлення теплового насосу

монтаж встановлення теплових насосів     Тепловий насос "повітря-вода" встановлюється біля будинку, монтаж теплового насоса дуже простий. Тепловий насос "грунт-вода"  протягом року, отримує енергію, накопичену за літній сезон із землі. У цьому полягає його головна особливість, майже 95% тепла виробляється з навколишнього середовища. Тільки уявіть: енергію тепловий насос може отримувати з грунту або води, потім передає її в будинок, тим самим опалюючи приміщення

Детальніше...
 

Теплові насоси - застосування

теплові насоси застосування використання     В даний час, системи опалення з тепловим насосом, використовуються для модернізації систем опалення у старих будівлях, в низькоенергетичних будинках, а так же будинках із застосуванням енергозберігаючих технологій що використовуються при будівництві. Багато хто вважає, що пристрій теплового насоса дуже складне і тепловий насос призначений тільки для невеликих об'єктів з малим споживанням теплової потужності, але це не так.

Детальніше...