В даний час, системи опалення з тепловим насосом, використовуються для модернізації систем опалення у старих будівлях, в низькоенергетичних будинках, а так же будинках із застосуванням енергозберігаючих технологій що використовуються при будівництві. Багато хто вважає, що пристрій теплового насоса дуже складне і тепловий насос призначений тільки для невеликих об'єктів з малим споживанням теплової потужності, але це не так.
Тепловий насос - це крок у майбутнє незалежної енергетики!
Теплові насоси на сьогоднішній день є прогресивним технологічним устаткуванням, здатним витягувати енергію з поновлюваних природних джерел. Працездатність даних систем базується на наявності низькопотенціального тепла в землі, повітрі, грунтових водах і водоймах, яке потім перетворять в високопотенційне, здатне обігріти будівлі і нагріти воду.
"Якщо ви не можете виміряти його, ви не можете поліпшити його."- Лорд Кельвин
Ви ніколи не замислювалися над тим скільки ж Вам буде коштувати, якщо залишити ваш телевізор на весь день включеним?
А як щодо вашого кондиціонера, включеного на 1 градус прохолодніше? Або ж газового котла, який став витрачати набагато більше газу? А скільки електроенергії споживає електрокотел або електрообігрівач ? Чи є Ваша сім'я більш економною і менш марнотратною, ніж ваші сусіди чи друзі?
Геотермальний тепловий насос типу "грунт - вода" використовує геотермальну енергію землі. Грунтовий колектор може бути горизонтальним або вертикальним. На глибині температура землі постійна і не зміняться навіть у холодну зиму. Постійна температура грунту створюють основу для високої ефективності перетворення низькопотенціального тепла для обігріву та гарячого водопостачання приміщень. Так само колектор може бути опущений в розташованому поруч з будинком водоймою. Теплонасоси можуть використовуватися в моновалентною, бівалентній і моноелектріческой системах.
Водяний тепловий насос типу "вода - вода", в якості джерела тепла використовує підземні грунтові води. Температура води постійна протягом усього року і становить від +7 °С до +12 °С. Необхідною умовою є певна кількість перекачується води і залежить від потужності теплового насоса. Потрібно приділити особливу увагу якості грунтових вод. Так само можна як джерело тепла можна використовувати скидний води, технологічну воду та інше.
Повітряний тепловий насос типу "повітря - вода" отримує тепло з атмосферного повітря, який завжди доступний у необхідній кількості. Так само "воздушник" може використовувати скидного тепло - тепле повітря, що використовується для охолодження, наприклад компресорних станцій. Використовується як для опалення та гарячого водопостачання, так і для охолодження приміщень у моноелектріческой схемою. Незважаючи на дуже низьких темепературах використовується піковий електродогреватель для покриття всіх потреби з опалення будівлі. Може бути інтегрований до вже існуючих систем опалення, чудово їх доповнивши.
Теплові насоси типу "повітря - повітря", в залежності від конструкції, використовують повітря / припливно-витяжної повітря. Мають високпроізводітельним радіальним вентилятором, що дозволяє вентилювати приміщення, виробляючи рекуперацію тепла, осушувати повітря в приміщеннях, підтримувати мікроклімат у винних погребах.
Більш докладно дивіться Серія EUROPA, яка так само виконує ще функцію "водонагрівача" для гарячого водопостачання.
Що таке тепловий насос?
Традиційні джерела енергії вимагають великих фінансових витрат, при цьому вони близькі до виснаження. У нас немає іншого вибору, і ми змушені шукати нові джерела для теплової енергії. Одним з найбільш унікальних джерел на сьогодні є тепловий насос. Альтернативні джерела енергії та теплопостачання - теплові насоси , відомі вже давно - це екологічно чистий і економічний спосіб обігріву будинку.
Так-так, вам не здалося, тепловий насос відмінно окупається. Звичайно це відбувається протягом трьох - п'яти сезонів. А в майбутньому цей період, у міру зростання цін на традиційні джерела тепла і зниження ціни на теплові насоси, тільки скоротиться! Ресурси природного газу майже близькі до виснаження, і ми не завжди зможемо користуватися саме їм, щоб уберегти себе від проблем краще заздалегідь потурбуватися про те, як ви будете опалювати свій дiм.
Тепловий насос "повітря-вода" встановлюється біля будинку, монтаж теплового насоса дуже простий. Тепловий насос "грунт-вода" протягом року, отримує енергію, накопичену за літній сезон із землі. У цьому полягає його головна особливість, майже 95% тепла виробляється з навколишнього середовища. Тільки уявіть: енергію тепловий насос може отримувати з грунту або води, потім передає її в будинок, тим самим опалюючи приміщення