Контакти
 

Україна, м. Київ

 

тел: + 380 (44) 332 46 26

моб: + 380 (50) 526 46 26 


E-mail: infogeoteplo.com.ua 


Пн-Пт: с 09:00 до 19:00

Сб: с 10:00 до 17:00

 

Встановлення теплового насоса.

           Тепловий насос "повітря-вода" встановлюється біля будинку, монтаж теплового насоса дуже простий. Тепловий насос "грунт-вода"  протягом року, отримує енергію, накопичену за літній сезон із землі. У цьому полягає його головна особливість, майже 95% тепла виробляється з навколишнього середовища. Тільки уявіть: енергію тепловий насос може отримувати з грунту або води, потім передає її в будинок, тим самим опалюючи приміщення. Ви не повірите, але навіть повітря можна використовувати як джерело теплової енергії! На жаль, такий спосіб скрутний для багатьох регіонів, тому що тільки в південних широтах можливо його застосування.


          Для нас самий універсальний джерело енергії для теплового насоса - грунт. Земля добре тримає в собі сонячну енергію , яка не охолоджується навіть взимку, тому що на глибині температура завжди постійна. Тому протягом року грунт віддає тепло.
 

 

Тепло з землі - грунтовий колектор

Грунтовий колектор, геотермальний зонд, укладання зондів           Наша компанія пропонує великий вибір теплових насосів типу "Грунт - Вода" (Земля-Вода). Ця система може споживати тепло з землі трьома різними способами:
 

1. Горизонтальний колектор

              При досить великій ділянці найбільш рентабельне рішення: установка на глибині промерзання грунту. У системі труб циркулює теплоносій (соляної розчин), який отримує тепло з грунту і підводить його до теплового насосу.
 

 2. Геотермальні зонди

              На глибині 15 метрів, під поверхнею землі постійно тримається температура на протязі всього року, яка нижча за 30 метрів постійно збільшується. Геотермальний зонд являє собою дві паралельні свердловини, а іноді і більше. Для цього потрібна мінімальна територія. Протяжність зондів глибиною до 100 метрів є самим використовуваним способом споживання тепла землі.
 

3. Спіральний колектор

             Для його установки вистачає невеликій території навколо будинку. Завдяки спіралевидної формі і укладанні на глибині 180 см, використовується оптимальна комбінація ємності і поверхні грунту.
 

 


 

тому