Контакти
 

Україна, м. Київ

 

тел: + 380 (44) 332 46 26

моб: + 380 (50) 526 46 26 


E-mail: infogeoteplo.com.ua 


Пн-Пт: с 09:00 до 19:00

Сб: с 10:00 до 17:00

 

буферна ємність для води, бак акумулятор для опалення та ГВП          З проблемою відсутності гарячої води часом стикається кожна людина, як великого чи малого приватного котеджу, або заміського будинку, так і невеликого будиночка в селі. Та й мешканці міст згадують про це не частіше одного разу на рік при відключенні гарячої води влітку, в період профілактики ТЕЦ

 

          Сучасним підходом у вирішенні даної проблеми є підготовка та нагрів гарячої води за допомогою невеликих, компактних і відносно недорогих теплових насосів.

          Незалежно від існуючої системи опалення та підготовки гарячої води тепловий насос вироблятиме гарячу воду у міру необхідності, тим самим Ви отримуєте низькі витрати і економите на гарячому водопостачанні.

 

          Спеціально розроблена серія EUROPA від ведучого австрійського виробника, компанії OCHSNER призначена для підготовки гарячої води, що а також осушення, охолодження, вентиляції і підтримання клімату в приміщенні.

 

          Тепловий насос серії EUROPA має вирішальні переваги в порівнянні з іншими системами нагріву води, зокрема звичайними електричними водонагрівачами. Це досягається за рахунок того що тепловий насос використовує ¾ енергії землі безкоштовно при порівняно невеликих інвестиційних витратах. На 1 кВт витраченої електроенергії виробляється від 2,5 до 4 і більше кВт теплової енергії, а це призводить до зменшення експлуатаційних витрат в порівнянні зі звичайними нагрівачами води на 75%

 

НИЗКИЕ ВИТРАТИ ТА ГАРЯЧЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ЗАВДЯКИ СУЧАСНОЇ ТЕХНІКИ.

 

маленький невеликий тепловий насос          Для нагріву води в умовах міської квартири, котеджу, дачі там, де вже встановлена система опалення або тільки планується не обов'язково використовувати звичайний проточний електроводонагрівач або всім звичний газовий котел. Набагато ефективніше і з меншими витратами це може зробити тепловий насос. Один з провідних виробників у цій галузі, безумовно компанія Ochsner зі своїм продуктом Europa Mini IWP  і  Europa Mini EWP.

 

          При невеликих інвестиціях ці водонагрівачі дозволяють Вам не просто нагрівати воду. Europa Mini IWP  і  Europa Mini EWP елементарно підключаються до зовнішнього накопичувача (баку) до 500 літрів і здатні забезпечити гарячою водою родину з 5-6 чоловік.

 

          порівнянні з газовими опалювальними системами теплові насоси для невеликих об'єктів є більш вигідними з точки зору інвестицій на майбутнє.

 

Нові моделі теплових насосів серії EUROPA - спеціально для гарячого водопостачання.

 

водонагрівач - тепловий насос серії EUROPA 313Нові моделі насосів EUROPA як єдині на ринку, пропонують наступні вигоди:

  • Існуючі високі потужності були вдосконалені (COP), завдяки чому нове покоління значно перевершує існуючі моделі
  • Завдяки використанню нового ротаційного компресора можна отримати температуру води до 65°С
  • Збільшено коефіцієнт ефективності, завдяки чому додатково знизилися витрати на приготування теплою побутової води
  • Найвищі коефіцієнти перетворення тепла, встановлені незалежним тестуванням, згідно з EN 255-3 (www.wpz.ch)
  • Тепловий насос для ГВП Europa 313 фирмы OCHSNER був нагороджений Золотою медаллю на Міжнародній Познаньскої Виставці, як найкраще пристрій на Виставці POLEKO 2008 (27-30.10.2008)